Як будувався The Wall

Ще в 2013 році у Львові було прийнято рішення стосовно будівництва сучасного скеледрому на базі Бізнес Сіті “Технопарк”. Весь цикл робіт: розробка концепції, проектні роботи, будівництво та введення в експлуатацію реалізувала група українських спортсменів професіоналівю Серед них: ЗМС Максим Стєнковий – чемпіон Світу та Європи, МСМК Паукаєв Олександр – срібний призер чемпионату Європи, МСУ Клешньов Станіслав – бронзовий призер финалу кубка Світу, МСУ Жигарєв Андрій – фіналіст чемпіонатів України, КМС Дорошенко Сергій – неодноразовий призер і переможець українських першостей та Бакун Олександр – душа компанії, не спортсмен, але вже встиг долучитися до будівництва 5ти скеледромів. Літом 2014 року було покладено початок будівництву, всього за один місяць весь скеледром був виготовлений в Києві і відправлений у Львів, і за один місяць зібраний в стінах “Технопарку”, наразі цей унікальний зразок співпраці можна оцінити відвідавши “The Wall”

The Wall сьогодні

The Wall – найсучасніший скеледром України, збудований у Львові в 2015 році. Критий скеледром The Wall займає загальну площу у 250 квадратних метрів, на якій облаштовано 50 трас різної складності.
The Wall має абразивне покриття, укомплектований надсучасним сертифікованим спорядженням провідних світових виробників. Тематично скелером розбитий на кілька зон. Зокрема, тут є зона розминки, боулдерингова ділянка, дитяча штучна скеля і зона високих трас (до 14 метрів). На скеледромі можна тренуватися як з верхньою, так і з нижньою страховками.
Скеледром пропонує послуги персональних та групових занять для дорослих та дітей, а також можливість самостійного відвідування. В The Wall працюють професійні тренери, серед яких – неодноразові призери національних та світових змагань, в тому числі з досвідом підготовки національної збірної України до виступів на чемпіонатах світу. Враховуючи особливості кожного клієнта, тренери розробляють індивідуальний графік занять, допомагаючи правильно спланувати навантаження для максимально ефективного розвитку.
З метою розвитку спорту серед підростаючого покоління у 2016 році на базі скеледрому The Wall за підтримки мережі АЗК «ОККО» створено дитячу збірну зі скелелазіння, учасники якої представлятимуть Львів на національних та міжнародних змаганнях.”

Наша команда

11828565_508178392675803_7119174374394119969_n

Клешньов Станіслав

Майстер спорту України

Project manager – The Wall.  Чемпіон України 2015. Бронзовий призер Кубка Світу 2008. Загальний стаж в скелелазінні 22 роки.

11257155_483951361765173_2700029248506345774_n

Ігнацик Олег

Інструктор

Займається скелелазінням 7 років. За цей час прийняв участь в багатьох змаганнях, зокрема, організовув відкриті чемпіонати Львова і області. Являється інструктором зі спортивного скелелазіння 3 категорії. Результати проходжень на скелях: складність 8b+, 8A боулдерінг.

Аня - сайт

Анна Терлецька

Інструктор

Зі шкільних років займається спортом, зокрема легкою атлетикою, в чому досягла високих результатів. Останні роки присвятила себе скелелазінню. Окрім того захоплюється туризмом, альпінізмом та іншими видами активного відпочинку.

Наші партнери

  • images
  • vash-dim-logo
  • tehnopark-logo
  • universalna-logo