Як будувався The Wall

Ще в 2013 році у Львові було прийнято рішення стосовно будівництва сучасного скеледрому на базі Бізнес Сіті “Технопарк”. Весь цикл робіт: розробка концепції, проектні роботи, будівництво та введення в експлуатацію реалізувала група українських спортсменів професіоналівю Серед них: ЗМС Максим Стєнковий – чемпіон Світу та Європи, МСМК Паукаєв Олександр – срібний призер чемпионату Європи, МСУ Клешньов Станіслав – бронзовий призер финалу кубка Світу, МСУ Жигарєв Андрій – фіналіст чемпіонатів України, КМС Дорошенко Сергій – неодноразовий призер і переможець українських першостей та Бакун Олександр – душа компанії, не спортсмен, але вже встиг долучитися до будівництва 5ти скеледромів. Літом 2014 року було покладено початок будівництву, всього за один місяць весь скеледром був виготовлений в Києві і відправлений у Львів, і за один місяць зібраний в стінах “Технопарку”, наразі цей унікальний зразок співпраці можна оцінити відвідавши “The Wall”

The Wall сьогодні

The Wall – найсучасніший скеледром України, збудований у Львові в 2015 році. Критий скеледром The Wall займає загальну площу у 250 квадратних метрів, на якій облаштовано 50 трас різної складності.
The Wall має абразивне покриття, укомплектований надсучасним сертифікованим спорядженням провідних світових виробників. Тематично скелером розбитий на кілька зон. Зокрема, тут є зона розминки, боулдерингова ділянка, дитяча штучна скеля і зона високих трас (до 14 метрів). На скеледромі можна тренуватися як з верхньою, так і з нижньою страховками.
Скеледром пропонує послуги персональних та групових занять для дорослих та дітей, а також можливість самостійного відвідування. В The Wall працюють професійні тренери, серед яких – неодноразові призери національних та світових змагань, в тому числі з досвідом підготовки національної збірної України до виступів на чемпіонатах світу. Враховуючи особливості кожного клієнта, тренери розробляють індивідуальний графік занять, допомагаючи правильно спланувати навантаження для максимально ефективного розвитку.
З метою розвитку спорту серед підростаючого покоління у 2016 році на базі скеледрому The Wall за підтримки мережі АЗК «ОККО» створено дитячу збірну зі скелелазіння, учасники якої представлятимуть Львів на національних та міжнародних змаганнях.”

Наша команда

Клешньов Станіслав

Майстер спорту України

Project manager – The Wall.  Чемпіон України 2015. Бронзовий призер Кубка Світу 2008. Загальний стаж в скелелазінні 25 років.

Ігнацик Олег

Інструктор

Займається скелелазінням 7 років. За цей час прийняв участь в багатьох змаганнях, зокрема, організовув відкриті чемпіонати Львова і області. Являється інструктором зі спортивного скелелазіння 3 категорії. Результати проходжень на скелях: складність 8b+, 8A боулдерінг.

Анна Терлецька

Інструктор

Зі шкільних років займається спортом, зокрема легкою атлетикою, в чому досягла високих результатів. Останні роки присвятила себе скелелазінню. Окрім того захоплюється туризмом, альпінізмом та іншими видами активного відпочинку.

Наші партнери

  • vash-dim-logo
  • tehnopark-logo
  • universalna-logo